Çalışma zamanı
  • Pazartesiden Cumaya :
    9.00 - 18.00

  • Cumartesi :
    09.00 - 13.00

  • Pazar Günü :
    Tatil günü

Fizik tedavi ve rehabilitasyon

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, temel olarak hastaların ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş tedavi planları hazırlamakla ilgilenir, hastanın kapsamlı bir değerlendirmesini yapar ve tedavi ihtiyaçlarını ve hedeflerini dikkate alarak hasta için dikkatlice düşünülmüş bir tedavi planı hazırlar.

Hasta, tedavi süresi boyunca kendisine sürekli destek sağlayan ve durumunu denetleyen uzmanla işbirliği içinde kendisi için hazırlanan tedavi planını uygulamaya başlar, ayrıca bölüm eklem replasmanı geçiren hastalar için bir dizi rehabilitasyon programı sunar. cerrahi, el cerrahisi, omurga cerrahisi, omurga deformitesi tedavisi ve ayak cerrahisi Ve ayak bileği ve pediatrik cerrahi.

Bölüm ayrıca, hasta vakaların ameliyatsız tedavi edilmesi konusunda uzmanlaşmış başka programlar da sunmakta olup, hastayı sağlamasını sağlayan doktor ve personelinin çabalarının yanı sıra, bölümün sağladığı destekleyici ortam sayesinde hasta fiziksel sağlığında bir iyileşme hissedecektir. mümkün olan en iyi sağlık hizmetini alır.

Departman tarafından sağlanan hizmetler:

- Fizyoterapi ve sağlığı geliştirme hizmetleri.

- İş terapisi.

- Spor yaralanmalarının rehabilitasyonu ve tedavisi.

- Ameliyat sonrası rehabilitasyon.

Randevu Al